999 rezultate për

bozdo

Bozdo- Ramës: Zhblloko buxhetin, mos luaj me qytetarët Nënkryetari i Bashkisë Enno Bozdo ka shprehur sërish sot shqetësimin, për bllokimin e buxhetit të Bashkisë së Tiranës. B
Bozdo: Rama diskriminon qytetarët e Tiranës Bashkia e Tiranës reagoi sot lidhur me bllokimin e buxhetit duke akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe zëvendësin e tij Nik
Vendosja e çmimit për qiratë e banesave sociale Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Enno Bozdo i shoqëruar nga drejtues të Bashkisë së Tiranës ka parë nga afër kushtet në
Bozdo kundër rritjes së çmimit të biletës së urbanit Bashkia e Tiranes rikonfirmoo sot qendrimin e saj kunder rritjes së çmimit të biletës së urbanit. Nëkryetari Enno Bozdo
Bozdo thirrje Ramës: Jepi fund luftës politike, po dëmton qytetarët Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Enno Bozdo i bëri sot thirrje kreut të qeverisë t’i japë fund luftës politike dhe të n
Work in the new boulevard is blocked again Urban Construction Inspectorate blocked again today the work for the construction of a new boulevard of Tirana. The
INUK bllokon sërish punimet në bulevardin e ri INUK bllokoi sërish sot punimet për ndertimin e bulevardit te ri te Tiranes. Përmes një deklarate për mediat, nenkryetar
Bozdo: Bllokimi i Bulevardit me urdhër të Ramës Nënkryetari i Bashkisë së Tiaranës Enno Bozdo akuzoi sërish sot kryeministrin Rama për pezullimin e punimeve të bulevard
Bozdo: Rama bllokoi bulevardin e ri Bashkia e Tiransë akuzoi sot kryeministrin Rama se ka urdhëruar bllokimin e punës për bulevardin e ri. Në një deklarate
Tirana i bashkohet fushatës “Ti bëjmë qytetet të sigurta-Qyteti im po përgatitet” Bashkia e Tiranës në bashkëpunim me Zyrën e Kombeve të Bashkuara për Reduktimin e Rreziqeve ndaj Fatkeqësive kanë organi
Bozdo: Qeveria po hesht ndaj kërkesave të transportit urban Bashkia e Tiranës akuzoi sot qeverinë se po hesht lidhur me me kërkesat e shoqatës së transportit urban e cila nesër ka
Bozdo-qeverisë: Të merren masa për mosrritje të çmimit të biletës së urbanit Bashkia e Tiranës i kërkon qeverisë të marrë masë për të mos lejuar rritjen e çmimit të biletës të transportit urban. Në
Bozdo: Bllokimi i kredive për strehim me prapavijë politike Bashkia e Tiranës akuzon kryeministrin Edi Rama se po u privon familjeve në nevojë mundësinë për të patur një shtëpi, du
Çmimet, Bozdo: Treg alternativ nëse abuzohet Bashkia e Tiranës bën me dije se ndryshe nga vitet e tjera, këtë fundviti ka një tendencë rënie të çmimeve të produketev
Bozdo: Rama të nxjerrë bashkinë nga axhenda e tij e konfliktit politik Nënkryetari i bashkisë Tiranës Enno Bozdo akuzoi sot mazhorancën që po kërkon të mbajë peng zhvillimin ekonomik të kryeq
Basha "harron" bashkinë, buxheti prezantohet nga Bozdo Diskutimit për projektuxhetin e vitit të ardhshëm të Bashkisë së Tiranës është shoqëruar me debate mes anëtarëve në Kësh
Bashkia e Tiranës shpërndan ndihma për familjet e përmbytura 500 pako me ndihma u janë shpërndarë sot banorëve të zonave të përmbytura rreth 2 muaj më parë, në njësinë bashkiake num
Bashkia e Tiranës vijon aksionin për pastrimin e qytetit Aksioni i ndërmarrë nga Bashkia e Tiranës, në kuadër të muajit të pastrimit të qytetit, është drejt përfundimit. Nënkr
Bashkia aksion për pastrimin e inerteve Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës z. Enno Bozdo ka qenë sot në një tjetër pikë të kryeqytetit, ku po vijon aksioni i pas
Bozdo: Nisma me Lojërat e Fatit jo serioze Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Eno Bozdo komentoi sot aksionin e qeverisë ndaj lojërave të fatit. Sipas tij zoti Rama