999 rezultate për

besim

Trump vazhdon si pa të keq reklamimin e ilaçit kundër COVID-19: Unë kam besim Presidenti amerikan Donald Trump përsëri foli për të mirat e ilaçit kundër malarjes hidroksiklorinë për pacientët me COV
Rama "bëri" sikur u tërhoq, reagon ashpër KE: Rrezikohet humbja e besimit ndaj ligjit Komisioni Evropian kundërshton nismën e qeverisë për amnisti fiskale. Përmes një raporti kofidencial, KE rendit argument
Ish-demokratja e flaktë ia thotë hapur Bashës: Ma ke tradhtuar besimin! Ish-kryetarja e AMA-s dhe njëkohësisht ish mbështetësja e Lulzim Bashës deri në vitin 2017, Endira Bushati, ka folur rr
Lajm i mirë për juventinët: Dybala shumë pranë kontratës së re Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton s
COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
Presidenti i Barcelonës mbështet trajnerin Setien Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se ka besim të plotë te trajneri Quique Setien. Barcelona të
"Do ishte dështim i besimit tonë", Pastori flet pas deklaratës së të mbijetuarës Pastori, Ylli Doçi ka reaguar pas së mbijetuarës së ngjarjes tragjike në Tiranë teksa thotë për mediat se nëse të vetëfl
Dorëzohet Setien, u drejtohet lojtarëve: Nëse nuk keni besim tek unë, po largohem Quique Setien ka zhvilluar një bisedë me lojtarët e Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Setien, është njeriu me vëmend
Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dh
Humb besimin e klubit, Setien nuk e ka të gjatë te Barcelona Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, duket se nuk do të jetë në krye të stolit katalan për sezonin e ardhshëm. Sipas
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Kuvendi i Kosovës përfshihet në debat, VV paralajmëron mocion mosbesimi për qeverinë Kuvendi i Kosovës është përfshirë në një debat të gjerë lidhur me krijimin e qeverisë së re dhe rifillimin e dialogut Ko
Sondazhi i Market Vision: BDI fituese te shqiptarët (FOTO LAJM) Një sondazh i kryer së fundmi, ka nxjerrë fitues partinë e Ali Ahmetit për zgjedhjet që do të mbahen më 15 Korrik në Maq
Në mëngjes, drekë dhe darkë supë për tu dobësuar sa "hap e myll sytë" Te konsumoni supe do te jete sekreti I dobesimit. Sipas Fiona Kirk, autore e shume librave te dobesimit “ njerezit mund
Nano: Nëse Berisha, Rama apo Naçi shkojnë në parajsë, vendi im është në ferr Nga Mustafa Nano Në ekran shihet një montazh fotografik me Erdoganin, Trumpin e Netaniahun, që të tre udhëheqë
Koeman ka besim te De Jong: Duhet t'i japim kohë Selektori i kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, ka dhënë disa komente për lojtarin e Barcelonës, Frenkie de Jong.
Shaqir Fetahu del kundër Sulejman Rexhepit: Besimtarët të jenë të kujdesshëm, Covid-19 nuk është lojë Besimtarët duhet të jenë të kujdesshëm, sepse kjo është një sëmundje serioze dhe e rëndë dhe me sjelljen e tyre të kontr
Sekreti i dobësimit të shpejt në verë Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Arabia Saudite rihap xhamitë, por jo Meken Arabia Saudite ka rihapur xhamitë të dielën për herë të parë pas më shumë se dy muajsh të masave kufizuese si pasojë e k
Besimtarët në Maqedoni e falën Bajramin me maska Myftiu i Shkupit, Qenan Ismaili, thotë për Radion Evropa e Lirë se pandemia ka bërë që Bajrami i sivjetmë të jetë më i n