999 rezultate për

beratit

Gruaja e gjyqtarit të Beratit kërcënon me jetë denoncuesen 32 vjeçarja e cila demaskoi gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo, pasi kërkonte favore seksuale për një vendim gjykate, ësh
Akuza e Kostës: Pagova 110 mijë euro për Ramën tek pronari i një televizioni në Berat Vladimir Kosta u largua nga Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste duke hedhur një lum akuzash ndaj Ramës dhe disa deput
Ja çfarë i kërkoi gjyqtari Çobo gruas së divorcuar Pas përgjimit të realizuar nga gruaja e divorcuar mësohetse gjyqtari i Beratit Shyqyri Çobo, i kërkonte asaj lidhje inti
Skandal/ Gruaja dhunohet nga 4 burra, nuk i japin raport mjeko-ligjor Gjatë mbrëmjes së sotme në programin investigativ “STOP”, në ekranin e Televizionit Klan është denoncuar rasti i dhunës
Tjetër denoncim ndaj gjykatësit të Beratit: Më ka ngacmuar edhe mua! Një tjetër grua ka shkruar sot në rrjetin social Facebook dhe thotë se është provokuar nga gjyqtari i Beratit, Shyqyri Ç
Ja kush është gjyqtari i Beratit që i kërkoi lidhje intime gruas së divorcuar Personi që shikoni ne foto është Shyqyri Çobo, gjyqtari i Gjykatës së Rrethit Berat, i cili u pezullua nga detyra. S
Akuzohet për kontrabandë mallrash, pranga tre doganierëve në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga tre punonjës të Doganës së Beratit përfshi edhe ish-drejtorin e saj, pasi akuzohen e
Mjeku nga Berati vetëvaret pas ndarjes nga gruaja Ndarja me bashkëshorten dyshohet se ka qënë shkaku që një mjek 35 vjeçar ti jepte fund jetës. Babai i një fëmije i ka dh
Arrestohet trafikanti i kërkuar nga Italia, ja emrat që përdorte Sot, Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë e Policisë së Beratit ka ndaluar me qëllim ekstradimi
Cekja i Beratit në protestën e PD Lulzim Basha ka qënë sot në Berat, ndersa ka takuar banorët të cilët kanë shprehur shqetësimin mbi situatën ekonomike. A
Hiqeshin si agjentë të SHISH, gjykata jep 15 ditë burg Gjykata e Beratit cakton masën e sigurisë “arrest me burg” me afat 15 ditë për shtetasit Alfred Kallmi dhe Antonio Toska
MAS: Nisni procedurat për drejtoreshën e Beratit Ministria e Arsimit ka dërguar një kërkesë Drejtorisë Arsimore Rajonale të Beratit për të nisur procedurat disiplinor dh
Reparti i ri i Kardiologjisë, Rama dhe Beqaj në Spitalin e Beratit Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj kanë vizituar spitalin e Beratit, ku së fundm
Kërcënonin se do t'i publikonin video intime, pranga dy të rinjve në Berat Policia e Beratit ka arrestuar dy të rinj, të cilët i kanë kërkuar një vajze 300 mijë lekë të vjetra në këmbim të mospub
Blutë e Beratit shpallin në kërkim të riun që goditi me thikë 24 vjeçarin Policia e Beratit bën me dije se ka filluar procedimi penal dhe është shpallur në kërkim një shtetas, i cili për motive
Në pranga një polic për kultivim kanabisi Një polic në pranga dhe dy të tjerë në kërkim është bilanci i uniformave blu pas dyshimeve në përfshirjen e kultivimit t
18 muaj burg mjekut që ngacmoi seksualisht pacienten Lidhur me një ngjarje të ndodhur një vit më parë, ku një mjek abuzoi me pacienten e tij, gjykata sot e ka dënuar me 18 m
Sot masa e sigurisë për vëllain e kryetarit të Bashkisë së Poliçanit Gjykata e Beratit do të caktojë sot masën e sigurisë për shtetasin Artur Zotkajn, vëllain e kryetarit të Bashkisë së Pol
Ja 60 vjetori i Cekes së Beratit (FOTO LAJM) Cekja i Beratit ka festuar 60 vjetorin e tij të lindjes. Në këtë festë nuk kanë munguar miqtë e tij më të shtrenjtë, akt
Vetëvritet me plumb në gojë efektivi i policisë në Berat Mësohet se mbrëmjen e djeshme një efektiv i policisë së Beratit i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armën e tij të