999 rezultate për

aston

Ndeshja mes Aston Villës dhe Evertonit është shtyrë Aston Villa ka kërkuar nga Premierliga që të shtyj ndeshjen e tyre ndaj Evertonit të planifikuar për të luajtur të dielë
Shtyhet ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe Tottenham Ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe Tottenham Hotspur është shtyrë shkaku i COVID-19. Ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe
Vettel: Dua të shkruaj historinë me Aston Martin Pas 6 vitesh në skuadrën italiane të Ferrarit, piloti gjerman Sebastian Vettel nuk rinovoi bashkëpunimin me "kokëkuqen"
Zhbllokohet sfida, Man United-Aston Villa (VIDEO) Man United ka kaluar në avantazh ndaj Aston Villas. Vendasit kanë shënuar me Martial në minutën e 40. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Man United-Aston Villa Manchester United pret Aston Villan në Old Trafford. Formacionet zyrtare: Manchester United: De Gea, Bailly, Magu
Vettel përshëndetet me Ferrarin, gati për aventurën me Aston Martin Pas plot 6 vjetësh në radhët e skuderisë Ferrari Sebastian Vettel mbylli përfundimisht historinë e tij me ekipin nga Mar
Newcastle në karantinë, ndeshja ndaj Aston Villës në rrezik Koronavirusi "pushton" klubin anglez të Newcastle United. Seancat e fundit stërvitore janë anuluar dhe i gjithë grupi i
Një hap përpara në karrierë, Milot Rashica drejt Premier League Aston Villa do të tentojë sërish sulmuesin Milot Rashica. Shqiptari i Kosovës qëndroi sërish te Werder Bremen, pasi
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Inter Reali dhe Interi do të luajnë ndeshjen e 3 të fazës së grupeve në Champions League. Të dyja skuadrave ju nevojitet fi
Manchester City e tremb, Interi i ofron dyfishin e pagës yllit të mbrojtjes Alessandro Bastoni ka edhe tre vite kontratë, por Interi po mendon të nënshkruajë me të një kontratë të re. Qendërmbrojt
Formacionet zyrtare, Shakhtar-Inter Inter do të luaj në transfertë ndaj Shakhtar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions. Zikaltërit do të kr
Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
Histori për Aston Villa, nuk regjistronte këtë fillim kampionati që 90 vite më parë Aston Villa po befason të gjithë në fillim të sezonit të ri në Premierligë. Kjo skuadër ka luajtur katër ndeshje që n
Derbi Inter-Milan/ Si pritet të rreshtohen ekipet, Bastoni mposht Covid-19 Sot luhet derbi i Milanos për llogari të javës së katërt në Serie A. Interi “pret” Milanin në “San Siro”, takim që nis n
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Panik te Interi, pas Bastonit pozitiv me Covid-19 edhe Skriniar Milan Skriniar është futbollisti i radhës tek Inter që preket nga COVID-19. Gjatë ditës, fillimisht me COVID-19 ishte
Bastoni infektohet me koronavirus, humb derbin Koronavirusi prek edhe Interin, pasi mbrojtësi 21-vjeçar Alessandro Bastoni ka rezultuar pozitiv në testet e zhvilluara
Rashica mbetet te Werder, e konfirmon trajneri i Aston Villës Trajneri i Aston Villës, Dean Smith ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do të transferohet te skuadra e tij. Rashica i
U "turpërua" nga Aston Villa, këto janë fjalët e Klopp Ka përfunduar takimi ndërmjet Aston Villës dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë. Asto