999 rezultate për

asllan

Në operacionin e policisë turke gjenden para të destinuara për Maqedoninë Në operacionin e zhvilluar nga policia turke gjatë ditëve të fundit në Stamboll janë gjetur para të destinuara për në Ma
FBI-ja në kërkim të Bajram Asllanit Qetësia e të jetuarit në Mitrovicë ka ndryshuar disi për Bajram Asllanin kur prej verës së vitit 2010 kërkohej nga Shtet
Vetëvritet stilisti grek, akuza shqiptares Stilisti i njohur grek Mihalis Asllanis është gjetur mbrëmë i vetëvrarë në banesën e tij. Kohët e fundit 63-vjeçari kish
Kandidatët e PD-së që mbetën jashtë Parlamentit të ri (FOTO-LAJM) Partia Demokratike ka njohur humbjen më të madhe sa i përket mandateve të deputetëve gjatë viteve të fundit pasi në këto
Arian Asllani, reperi pak i njohur në Amerikë (VIDEO) Arian Asllani më shumë i njohur me emrin Action Bronson, është një reper amerikan nga Nju Jorku me prejardhje shqiptare.
PS prezanton sot skuadrën e Rilindjes për Tiranën Partia Socialiste prezanton pasditen e sotme, kandidatët për deputetë në qarkun e Tiranës. Përmes rrjetit social kreu i
Të larguarit e PS-së, kandidatë në listën e PD-së Tre deputetët e larguar nga Partia Socialiste, Kastriot Islami, Gjovalin Kadeli dhe Asllan Dogjani do jenë në listën e P
Familja Asllani, 14 fëmijë, 5 pa shtetësi! Familja Asllani nga Hasanbegu i Shkupit është një familje e rëndomtë, por me peripeci dhe histori të veçantë. Kryefamilj
Bertan Asllani i rikthehet dashurisë me Tamarën Ndonëse ka një farë kohe që janë ndarë, këngëtari Bertani Asllani dhe Tamara Todevska janë parë përsëri në shoqëri të nj
Apeli vendos arrest shtëpie për Asllan Patriotin Gjykata e Apelit ka rrëzuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë e cila ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” pë
Akuzohet për mashtrim, arrest me burg për Asllan Patriotin Asllan Patrioti, njëri ish të përndjekurin politik i cili ishte pjesë e grevës së urisë është lënë në burg nga gjykata m
Kosovare Asllani, ylli shqiptar i PSG (FOTO LAJM) Sulmuesja e përfaqësueses së Suedisë, Kosovare Asllani, e ka nisur mirë aventurën te skuadra e femrave të gjiganteve të
PSG blen talenten shqiptare Paris Saint Germain bën goditjen e radhës në merkato, pas blerjes gjatë verës të Zlatan Ibrahimoviç, Thiago Silva, Ezequ
Grabitën sende të çmuara, prangosen 4 persona Katër persona janë sekuestruar nga policia pasi kishin kryer një seri vjedhjesh në zonat e Vorës dhe Kasharit në perifer
Bertan Asllani me vjehrrë serbe Flitet këto ditë se këngëtari nga Maqedonia, Bertan Asllani është në lidhje me këngëtaren maqedonase Tamara Todevska. Në
Ndërron jetë Asllan Selmani Ka ndërruar jetë në moshën 66 vjeçare, Prof. Dr Asllan Selmani, i lindur më 10 qershor të vitit 1945 në fshatin Llojan t
I kërkuari nga FBI, jeton i qetë në Kosovë Shtetet e Bashkuara e konsiderojnë Bajram Asllanin si njërin nga njerëzit më të kërkuar, por për shkak të statusit të pa
Lirohet Bajram Asllani Gjykata në Mitrovicë sot mori vendimin të mos e ekstradoj shqiptarin e dyshuar për terrorizëm n