Siç nuk e keni parë ndonjëherë, moderatorja shqiptare imiton Loredanën dhe do të kënaqeni (VIDEO)

Loredana tashmë ka “krijuar” stilin e saj të veçantë dhe po pëlqehet shumë jo vetëm në shqipëti dhe gjermani po edhe ndërkombtarisht.

Së fundmi zbuluam edhe fansen e saj të re e cila është moderatorja e njohur, Jona Spahiu.

Në InstaStory Jona ka publikuar një video teksa kërcen dhe këndon si Loredana dhe pavarësisht se është shumë ndryshe nga çjemi mësuar moderatorja na kënaqi./albeu.com/


Shtuar 18.02.2020 15:21