Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO)

Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon

UFC 246 po afrohet shpejt, dhe me Conor McGregorin që pritet ta shënojë rikthimin e shumëpritur kundër Donald Cerrones, janë publikuar pamje nga reagimi i Khabib Nurmagomedov pas nokautit brutal kundër Jose Aldon në UFC 194.

Është e drejtë të sugjerojmë se Khabib nuk u duk aspak i lumtur nga eventet në Oktagon, derisa ishte dëshmitar i nokautit më të shpejtë në histori të UFC-së – pas vetëm 13 sekondave.

Nuk është sekret se Khabib dhe McGregor nuk kanë aspak simpati për njëri-tjetrin.


Shtuar 15.01.2020 21:34