Nis protesta, flasin artistët (VIDEO)

Ka nisur protesta e artistëve të cilët protestojnë në Ministrinë e Brendshme.

Shihet një numër i madh aktivistësh, qytetarësh dhe disa deputetë të Opozitës. Për më shumë ndiqeni Live. /albeu.com/


Shtuar 18.05.2020 15:32