Kukësi cakton datën e trajnerit të ri (VIDEO)

Nesër në orën 11:00, në sallën e konferencave te stadiumi “Air Albania”, klubi I Kukësit do të prezantojë trajnerit e ri të skuadrës, që do të marrë postin e të shkarkuarit Shpëtim Duro.

Prezantimi i trajnerit do të bëhet nga drejtori sportiv, Nderim Nexhipi, dhe në orën 16:00, në kompleksin sportiv “Football Republic” do të zhvillohet stërvitja e parë nën drejtimin e teknikut të ri.


Shtuar 1.03.2020 20:20