Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO)

Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm së fundmi kanë vendosur ta bëjnë publike lidhjen.

Në një intervistë së fundmi, Rina dhe Sinboy zbuluan se po bashkëjetonin, ndërsa tashmë kanë vendosur të marrin një shtëpi të re.

Reperja ka ndarë vetëm pak orë më parë disa pamje në InstaStory, ku shfaqet me partnerin në ambientet e shtëpisë së re.

Rina ka filmuar oborrin dhe një pjesë të shtëpisë, mirëpo për shkak të errësirës banesa e tyre nuk duket qartë.

“Shtëpi e re”- shrkuan reperja krahas videos, ndërsa ne po presim që dyshja të na tregojë më shumë detaje.


Shtuar 18.01.2020 11:46