30 momentet më dramatike në futboll gjatë dekadës 2010-2019 (VIDEO)

Futbolli padyshim është sporti më i ndjekur në planet dhe numuron miliona shikues në mbarë botën.

Në këtë video ju do të shikoni momentet më dramatike të ndodhura në dekadën e fundit si ndeshja City-Qpr kur Aguro shënoi golin e fitores duke i dhuruar Man City trofeun e Premier League në vitin 2001.

Gjithashtu do të shikoni momentin e Argjentinës së Messit ku humbi ndaj Gjermanisë në Kupën e Botës të vitit 2014. /albeu.com/


Shtuar 16.07.2020 17:33