Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO)

Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit.

Ai njihet për karakterin e fortë dhe egërsinë që ka në fushë, shkruan Albeu.com.

Në një video të publikuar nga “AS”, Costa ka dhuruar spektakël edhe në boks gjatë kohës që luante për Chelsean.

Video është filmuar nga John Terry në vitin 2015 teksa sulmuesi përfshihet në boks jo profesional me masazhatorin e Chelseat.

Për më shumë shikoni videon. /albeu.com/


Shtuar 10.01.2020 21:59