Vendoset zyrtarisht orari i ndeshjeve të Kupës së Italisë

Juventus – Milan dhe Napoli – Inter në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë do të luhet në orën 20:00, është konfirmuar.

Kjo është zyrtarizuar nga transmetuesi shtetëror Rai, i cili ka të drejtat e Kupës.

Juve dhe Milan rinisin sezonin në Torino të premten, me ndeshjen e parë që përfundoi baras 1:1.

Napoli – Inter zhvillohet 24 orë më vonë, me napoletanët që fituan minimalisht në ndeshjen e parë.


Shtuar 10.06.2020 11:20