Po bën një super sezon, Rrahmani: Po jetoj një ëndërr

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani është duke zhvilluar një super sezon me Veronën dhe sezonin e ardhshëm e pret krahë hapur Napoli i Gatussos më të cilin ka nënshkruar një kontratë 5 vjecare.

Mbrëmë skuadra e tij mpishti Juventusin e Ronaldon me një mbrojtësin e Kosovës që bëri një tjetër paraqitje pozitive.

“Duke e jetuar ëndrrën”– ishin fjalët e qendërmbrojtësit. /albeu.com/


Shtuar 9.02.2020 11:10