Ndjek hapat e babait të tij, ja çfarë spektakli bën djali i Van Persie (VIDEO)

Robin Van Persie i ka dhënë fund futbollit të luajtur, por duket se po përgatit djalin që të ndjekë hapat e tij.

Në kushte karantine si shumë njerëz të tjerë, ish-sulmuesi holandez ka postuar një video ku dhuron spektakël me djalin e tij.

Në video shihet Van Persie dhe djali i tij që bëjnë të njëjtat lëvizje.

Duket se pasardhësin e Van Persiet shumë shpejt do ta shohim në fushat e blerta, duke ditur që ai po bën një punë shumë të mirë me të që tani që është i vogël.


Shtuar 2.04.2020 15:38