Mourinho nuk i jep minuta, Rose huazohet te klubi i Premier League

Mbrojtësi anësor i Tottenham nuk ka marrë minutat e plota nga ardhja e Mourinhos te Tottenham.

Ai është aktvizuar vetë pesë herë dhe për lojtarin ky minutazh ka qenë i pamjaftueshëm.

Rose është përshendetur me skuadrën e Tottenham pasi pjesën e tjetër te sezonit pritet ta luaj në rradhët e Neëcastle si i huazuar.

29-vjeçari do të jetë nën urdhrat e Steve Bruce. /albeu.com/


Shtuar 30.01.2020 15:50