Mjafton Saul, Atl Madrid “fundos” kampionët e Europës (VIDEO)

Ka mjaftuar një gol i Saul që në minutën e 4 që Atl Madrid të triumfojë 1-0 ndaj Liverpoolit në ndeshjen e parë të 1/16, shkruan Albeu.com.

Një ndeshje për t’u harruar për skuadrën e Klopp e cila ishte tërsisht e lodhur dhe pa ide në fushë.

Ndërkohë ndeshja e këthimit do të luhet në 11 mars në “Anfiel Road” ku supersfida mbetet e hapur. /albeu.com/


Shtuar 18.02.2020 21:50