Golat dhe statistikat, Bayerni dominon totalisht Barcelonën në pjesën e parë (VIDEO)

Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri.net.

Bavarezët po tregojnë një formë të jashtëzakonshme, teksa kanë vënë në “tabelë qitje” portën e Ter Stegen.

Kampionët e Gjermanisë e mbyllin pjesën e parë në avantazh të thellë 4-1, ku Muller ka shënuar dopjetë, dhe Perisic e Gnabry kanë vënë firmën e tyre, ndërsa edhe goli i Barcelonës mban emrin e Alaba (shkaktoi autogol).


Shtuar 14.08.2020 19:54