Gjithmonë me poza të nxehta, por foto e fundit e Georginës me tanga “çmendi” rrjetin (FOTO LAJM)

Nuk i ndahet stërvitjes asnjë ditë.

Madje dhe në kohë karantine Georgian Rodriguez ka publikuar foto dhe video teksa stërvitet.

Por i gjithë mundimi i është shpërblyer të fejuarës së CR7 pasi ajo ka një trup me forma që të bëjnë të ‘ulërasësh’.

Këtë e tregon dhe postimi i saj i fundit i cili nuk ka marrë me mijërë pëlqime në Instagram.

E veshur me tanga dhe bluzë të zezë ajo si rrallëherë ka reklamuar kaq afër dhe me tanga të pasmet e saj që duken si të gdhendura.


Shtuar 1.05.2020 13:55