E dashura e CR7 “çmend” publikun me të pasmet bombastike

Georgina ka duket në formë jetësore.

Georgina Rodriguez e dashura e Cristiano Ronaldos ka joshur ndjekësit e saj në Instagram me foton e publikuar së fundmi, shkruan lajmi.net.

Modelja nga Argjentina, në imazhin e ndarë shihet në të brendshme ku vëmendjen e ‘rrëmbejnë’ të pasmet e formësuar.

Bukuroshja së bashku me futbollistin dhe fëmijët janë zhvendosur në vilën e portugezit në Portugali aty ku po qëndrojnë të izoluar.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Shtuar 1.05.2020 14:02