Bayerni “makineri”, shënon golin e dytë ndaj “Bluve të Londrës” (VIDEO)

Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas.

Fillimisht shënoi Leëandoëski nga pika e bardhë e penalltisë dhe më pas Perisic dyfishon rëzultatin në minutën e 24′ duke e cuar rezultatin e përgjithshëm në, 5-0. /albeu.com/


Shtuar 8.08.2020 19:33