Zhbllokohet sfida Juve-Cagliari, bardhezinjtë në avantazh falë CR7 (VIDEO)

Pas shumë vuajtesh në pjesën e parë Juve ka zhbllokuar rezultatin në të dytën falë Ronaldos, shkruan Albeu.com.

Portugezi ia kaloi mjaft mirë topin portierit mik duke tundur kështu rrjetën në minutën e 50.

Ndërkohë për Ronaldon ky ështe goli i 11 në Serinë A për këtë sezon dhe i pari për vitin 2020. /albeu.com/


Shtuar 6.01.2020 15:17