Harrojeni Rudina Magjistarin bjonde, moderatorja surprizon fansat me super look-un e 2020 (FOTO LAJM)

Nisja e vitit 2020 ka ardhur me ndryshime për moderatoren Rudina Magjistari.

Vetëm pak më parë, ajo na ka surprizuar me një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me një look të ri.

Mesa duket, ka ardhur koha ta harrojmë Rudinën bjonde, sepse moderatorja është kthyer në kokëkuqe dhe kjo pamje e re i shkon shumë!

“Vit i ri, pamje e re”- shkruan Rudina krahas fotos ku kanë vërshuar komplimentet e shumta nga ndjekësit e surprizuar.


Shtuar 6.01.2020 15:14