Nesër plane për në plazh? Temperatura të larta deri në 35 gradë

Sot pasdite (e enjte, dt. 09) dhe nesër (e premte, dt. 10) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt. 10) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 33°C
në vendet e ulëta: 18 / 35°C
në vendet malore: 13 / 29°C

ERA

Sot pasdite (e enjte, dt. 09) dhe nesër (e premte, dt. 10) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


Shtuar 9.07.2020 14:10