Më e lumtur se kurrë, Tayna shënon arritjen më të madhe në karrierë (FOTO LAJM)

Vetëm pak më parë, Tayna ka bërë të ditur në Instagram se ka hedhur një hap të madh në karrierën e saj.

Ajo ka njoftuar se ka lidhur kontratë me “Sony Music” në Gjermani, një prej shtëpive diskografike më me emër në botë.

“Jam shumë e lumtur që rashë dakord të bashkëpunoj me Sony Music. Pas diskutimeve intensive, ramë dakord se së bashku mund të bëjmë një hap të madh.

Kështu, unë do të vazhdoj të zhvillohem nga ana artistike dhe të fokusohem totalisht në muzikë.”- shkruan reperja krahas postimit.


Shtuar 9.07.2020 14:11