Motoçikleta përplaset me mbrojtësen e rrugës, plagoset 45-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan.

Mësohet se një motoçilketë ka humbur drejtimin dhe është përplasur me mbrojtësen e rrugës.

Si pasojë një 45 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë.

Aktualisht 45 vjecari ndodhet ne spitalin kirugjik te Elbasanit ku po merr ndihmen e specializuar te mjekeve.

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Paper, ku motoçikleta që po udhëtonte 45 vjeçari është përplasur me mbrojtëset e rrugës.

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motoçikletës identiteti i të cilit, ndodhet në gjendje të rëndë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Elbasanit.


Shtuar 24.01.2020 18:41