Linda Rama nxjerr foton e djalit të saj: Zaho në shkollë!

Bashkëshortja e kryeministrit Linda Rama ka nxjerrë foton e Zahos që po shkon për herë të parë në shkollë.

Ndryshe nga bashkëshorti, Linda ka publikuar edhe një foto ku shihet duke e përqafuar Zahon.

“Zaho në shkollë. Filloi sot një vit shkollor sfidues për femijët, mësuesit, prindërit.

Të ndihmojmë njëri-tjetrin dhe t’i urojmë fëmijëve mbarësi në mësim, por edhe shumë lojë dhe gëzim!” ka shkruar Linda Rama në një postim në rrjetin e saj në Twitter.


Shtuar 14.09.2020 21:37