“Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni”, Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët

Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës së tij.

Pavarësisht se e shohim gjithnjë në top formë e të buzëqeshur përpara publikut, në fakt Shpati tha se edhe ai dikur ka vuajtur nga depresioni.

Kjo periudhë zgjati për gjashtë muaj, por për tu kuruar nuk përdori asnjë medikament.

Këngëtari u shpreh se në ndihmë i erdhi vetëm pozitiviteti i personave të dashur, që i qëndruan pranë.

/oranews/


Shtuar 1.01.2020 18:50