EMRI/ Dhunoi vajzën me të cilën e tradhtoi i fejuari, arrestohet gangsterja shkodrane (VIDEO)

Pas videove skandaloze të shpërndara me shpejtësi në mediat online, policia e Shkodrës ka vënë në pranga Margerite Gjoni.

Gjoni është filmuar duke dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht një vajzë të re, e cila kishte marrëdhënie intime me të fejuarin e saj.

Pasi pamjet filmike u shpërndanë masivisht në rrjet, ku e reja shihet duke e goditur, duke i bërë presion dhe kërcënuar, policia ka vënë në pranga shtetasen Margarita Gjoni.

Pjesë nga biseda mes vajzave:

Vajza e dhunuar: ‘Kam ardh në 2 sahati prej pune ske qenë ti aty, edhe i kam thënë më jep 10 mijë lekëshin që më ke borxh se jam pa lekë, se janë edhe 100 mijë lekë të tjera që mi ka borxh filani dhe më ka thënë hajde pak mbrapa e të kallxoj. Edhe nejti tu më puth e tu më prek.

Margarita: E manej? Keni kry marrëdhënie. Nuk a marre me e than. A ke kry marrëdhënie me ta? Se një mashkull kur të puth kur të fut duart normal që q*hesh. A je q* me ta?

Vajza e dhunuar:Vetëm një herë.

Margarita: Cohu. Ke shku me atë mashkull?

Vajza e dhunuar:Vetëm një herë.

Margarita: Si a kenë puna, ma kallxo dhe një herë prej fillimit.

Vajza e dhunuar: Ta kallxova nji herë, thashë më ka ngacmu puna e 10 mijë lekshit. Më tha mos e kallxo njeriu.

Njoftimi i policisë

Shkodër
Kërcënoi, rrahu dhe i shpërndau videon në rrjetet sociale 22-vjeçares, vihet në pranga nga Policia.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, menjëherë pas marrjes së kallëzimit nga shtetasja B. RR., se shtetasja M.Gj. 30 vjeçe, banuese Shkodër, e kishte kërcënuar, dhunuar, filmuar dhe i kishte shpërndarë në rrejtet sociale videon, menjëherë kanë bërë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të 30-vjeçares.

Arrestimi i kësaj shtetaseje u bë pasi me datën 18.08.2020, ka kanosur, rrahur dhe me pas i ka shpërndarë videon në rrjetin socal instagram shtetases B. RR.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme në ngarkim të shtetases M. Gj., për veprat penale “Kanosja”, “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Ndërhyrja në të dhënat kopjuterike”.


Shtuar 25.08.2020 09:39