Shkoi si dasmor, si u infektua në Tiranë tepelenasi me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit në Tepelenë ka rezultuar pozitiv me COVID-19 një shtetas.

Burimet bëjnë me dije se ai është pompist në një karburant dhe dyshohet se është infektuar në Tiranë.

Rikujtojmë se edhe ditën e djeshme 7 të infektuarit në Tepelenë ishin prekur me COVID-19 gjatë një dasme në Tepelenë.

Kujtojmë se Ministria e Shëndetësisë ka ndaluar të gjitha grumbullimet masive në ceremoni gëzimi apo mortore. /albeu.com/


Shtuar 23.07.2020 15:02