Plas arma në Durrës, 1 i vdekur e 1 i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës vetëm pak minuta më parë.

Burimet pranë vendngjarjes bëjnë me dije në lagjen 14 ka pasur një përplasje me armë zjarri.

Të dhënat paraprake raportojnë për 1 të vdekur dhe 1 të plagosurit.

Rrethanat e kësaj ngjarje mbeten ende të paqarta..

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë rrethimin e zonës. /albeu.com/


Shtuar 2.03.2020 18:20