Merr flakë makina në Ishëm, dyshohet për të lënduar

Vetëm pak minuta më parë një automjet është përfshirë nga flakët në afërsi të Ishmit në Durrës.

Dyshohet se nga flakët janë lënduar personat që kanë qenë brenda në automjet.

Dy zjarrfikëse nga Durrësi dhe Fushë-Kruja janë nisur drejt vendngjarjes.

Nuk dihet ende shkaku që ka shkaktuar këtë incident.


Shtuar 9.08.2020 13:51