Mbytet në lumë i riu

Një i ri mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme në Bujan të Tropojës, pasi është mbytur në lumin e Valbonës.

Mësohet se viktima është një 29 vjecar me iniciale B.N. Sipas informacioneve trupi i pa jetë nuk ka shenja dhune.

29-vjeçari ka qenë me makinë në lumë, ndërkohë që në vendgjarje janë gjetur makina, dhe rrobat të cilat ishin lenë aty.

Policia ndodhet në vendngjarje ku ka nxjerrë trupin e të ndjerit, teksa ka nisur hetimet.


Shtuar 24.07.2020 14:25