ZYRTARE/ Zbulohet data e fillimit dhe mbarimit të Premier League për sezonin 2020/21

Premier League ka konfirmuar zyrtarisht datat për fillimin dhe mbarimin e sezonit të ri 2020/20.

Drejtuesit e Premier League nuk kanë humbur shumë kohë dhe tashmë kanë zyrtarizuar datat e sezonit të ri.

Sezoni 2020/21 në Premier League do të fillojë zyrtarisht me datë 12 shtator, ndërsa do të mbyllet më 23 maj. /albeu.com/


Shtuar 24.07.2020 14:26