Aksident në Shkodër, shoferi përplas të moshuarën dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryqëzimin e Shkodrës, ku si pasojë është plagosur një e moshuar.

Mësohet se pasi ka aksidentuar gruan, shoferi i automjetit u largua nga vendngjarja.

E aksidentuara është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital.


Shtuar 7.05.2020 11:12