Vajzat e ringut në UFC pozojnë “topless”

Dy vajzat e ringut në UFC, Brittney Palmer dhe Richelle Monae kanë pozuar “topless” së bashku.

Monae dhe Pamer nuk i lanë shumë imagjinatës, derisa mbulon gjoksin e tyre vetëm me duar.

Palmer, e cila sihte vajza e ringut në meçin mes Conor McGregorit dhe Donald Cerrones, e shpërndau foton me 1.1 milion ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

View this post on Instagram

Still holding.. 📸 @richellemonae #love #instagood #photooftheday

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on

View this post on Instagram

Dear diary, . . 📸 @johnnykokoz

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on

View this post on Instagram

💭

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on


Shtuar 7.04.2020 14:41