U vesh dje në Oscar, por Adelina Ismaljli e ka mbajtur këtë fustan 12 vite më parë (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscars, një ceremoni që merr vëmendjen e të gjithëve e komentohet shumë, jo vetëm për çmimet që ndahen, por edhe veshjet e yjeve që parakalojnë në tapetin e kuq.

Ndër yjet e Hollivudit që morën pjesë mbrëmë në Oscars ishte edhe aktorja e njohur, Scarlett Johansson. Ajo kishte zgjedhur të vishej me një fustan të gjatë me ngjyrë argjendi.

Mirëpo një fustan pothuajse të ngjashëm e ka veshur edhe Adelina Ismajli para 16 vitesh. Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto ku tregon ngjashmërinë mes dy fustaneve dhe shkruan: “Trendet vijnë e ikin, stili mbetet”.


Shtuar 10.02.2020 15:23