U bë baba i një fëmije me Sarën, Kastro tregon planet

Pak javë më parë artisti Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Sara solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Dante.

Kastro i ftuar sot në “E diell” u shpreh se nuk do të ndalet me kaq, por me partneren e tij aktuale Sarën, kanë në plan të sjellin në jetë dhe fëmijë të tjerë.

“Nuk do e mbyll me tre fëmijë jetën time, kisha kështu një milisekonda për t’a mbyllur me Danten. Por kam ndërmend të sjell në jetë dhe fëmijë të tjerë. Nëse njeriu ndihet mirë me personin që don risjell një jetë të re”, u shpreh Kastro.


Shtuar 17.05.2020 21:30