Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Rezarta Shkurta pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta së fundmi është fokusuar totalisht në biznesin e saj dhe prej kohësh është shkëputur nga ekrani duke i munguar publikur shqiptar.

Rezarta është mjaft e rezarvuar përsa i përket potimeve personale e për më tepër fotove pikante.

Por së fundmi këngëtarja ka thyer “rregullat” duke publikuar në Instgramin e saj një foto nga shtrati dhe është e mbuluar vetëm me jorganin, duke u thënë ndjekësve “Mirmëngjes” nga Stambolli./albeu.com


Shtuar 27.01.2020 15:08