Rudina Dembacaj nuk mbahet më! Tregon pa asnjë filtër si është Mark Frroku në shtrat (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj është një ndër moderatoret më pa komplekse në Shqipëri.

Së fundmi, Rudina, iu është përgjigjur ndjekësve në Instagram lidhur me shumë detaje mbi jetën private.

Një prej tyre ka shkuar më tej, duke e pyetur se si është Mark Frroku në shtrat, dhe Rudina është përgjigjur pa komplekse “Zjarr”.

Po ashtu pyetjes nëse do të bëjë dasmë me bashkëjetuesin e saj, ajo ka thëenë se, “Po, një valle do e marrë kur të bëhem mbarë”.


Shtuar 23.03.2020 21:07