Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM)

Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Modelja shkodrane qëndron pranë fansave të saj të shumtë, përmes postimeve që bën në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here poza që i “çmend” ndjekësit.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar tri foto ku shfaqet e veshur me një kostum me lule.

Fundi është shumë i shkurtër, ndërsa bluza i nxjerr barkun jashtë. Madje bluza ka një dekolte mjaft të hapur që gati sa nuk i ka zbuluar gjoksin.

Modelja e njohur ka pozuar në një jaht dhe teksa ka publikuar fotot, ajo shkruan: “1, 2 apo 3?”, duke ua lënë fansave zgjedhjen.


Shtuar 25.06.2020 08:41