Nga kuzhina me bikini, Aurela Hoxha nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Aurela Hoxha ka pozuar së fundmi një foto mjaft joshëse duke provokuar imagjinatën e ndjekësve dhe fansave të saj.

Në një foto në Instagram, Aurela duket e veshur vetëm me të brendshme duke pozuar nga kuzhina ku ka prerë domatet.

Këtë foto ajo e ka si një përshëndetje për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin.


Shtuar 12.02.2020 12:37