Nga Grida Duma te Enca, VIP-at shqiptarë që janë rrëzuar para kamerave (VIDEO)

Vip-at mundohen të dalin para publikut gjithmonë sharamnt dhe të kuruar deri në detaj.

Por fati nuk është gjithmonë në anën e tyre.

Rastet kur VIP-at kanë incidente në skenë janë më komiket për publikuan aman e kundërta ndodh për vetë personazhet e famshëm pavarësisht se shumica e tyre mundohen ta kalojnë me sportivitet, shkruan Albeu.com.

Në videon bashkangjitur gjenden momentet e sikletshme kur VIP-at janë rrëzuar në skenë./albeu.com/


Shtuar 21.02.2020 10:21