Dikur bënte namin, si po e kalon karantinën ish-zëdhënësja joshëse e FSHF-së (FOTO LAJM)

Ish zëdhënësja seksi e FSHF-së, Jona Dervishi ka fituar gjithmonë vëmëndjen për figurën e saj shumë të hijhme e sidmos mes botës mashkullore ku ndodhej.

Edhe pas largimit nga detyra ajo vazhdon të jetë e lakuar në mediat rozë, por ndryshe nga më parë Jona ka filluar jetën familjare dhe është nënë e një vajze.

Në rrjetet e saj sociale, Jona poston shpesh foto nga karantina, ku kalon kohë me vajzën e saj të vogël, por duke mbajtur sekret bashkëshortin, me të cilin nisi bashkëjetesën para tri vitesh.

Para disa vitesh shkaktoi interes emërimi si zëdhënëse e Federatës Shqiptare të Futbollit.

Ajo u largua nga ky post para dy vitesh, që u komentua si fillimi i një reforme të thellë në FSHF.

Mesa duket përkushtimi plotësisht te familja është edhe arsyeja kryesore pse bukuroshja u tërhoq nga detyra.


Shtuar 12.04.2020 14:23