Mike apo rivale? Si është marrëdhënia e dy velinave bukuroshe jashtë “Stop” (FOTO LAJM)

Velinat e emisioneve investigative po marrin gjithmonë e më shumë vëmëndje mediatike dhe kështu ndodh edhe me bukuroshet e “Stop”.

Oni dhe Aulona janë velinat të cilat e kanë përdorur mjaft mirë vëmëndjen mediatike duke fituar më mijëra ndjekës në Intagram.

Por vajzat e bukura duket se kanë një ligj të pashkruar për tu parë si rivale.

Ky “ligj” nuk vlen në rastin e velinave të “Stop” pasi bukuroshet duket se përtej punës shkojnë mjaft mirë , ku jo vetëm publikojnë foto sëbashku, por edhe promovojnë njëra-tjerën./albeu.com/


Shtuar 12.04.2020 15:07