Megan Fox nuk përmbahet pas ndarjes, poston foto provokuese me të brendshme (FOTO LAJM)

Rikthehet fuqishëm, në setin më të ri të fotografive, duke ndezur fansat vetëm pak ditë pas lajmit për ndarje nga bashkëshorti Brian Austin Green, Megan Fox. Ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen, pas “zhdukjes” së viteve të fundit, nga ekrani i kinemasë por edhe nga jeta sociale e mediatike.

Aktorja amerikane ka “çmendur” fansat dhe ish bashkëshortin e saj, babain e tre fëmijëve. 34-vjeçarja, e cilësuar ndër vite si një simbol i femrës seksi apo një nga femrat më të bukura në botë, përflitet ditët e fundit se ka nisur një romancë me reperin amerikan Machine Gun Kelly, 30 vjeç.

Ditët e fundit, të dy duket se po shoqërohen gjithnjë e më shumë, edhe në sytë e publikut. Gjithsesi Megan tregon se edhe pse nënë e tre fëmijëve, mbetet po aq seksi sa 10 vite më parë, kur pushtoi mediat botërore kur u shpall femra më seksi në botë.


Shtuar 21.05.2020 07:52