Mbani shënim: Kjo ngjyrë do të bëjë namin këtë vit (FOTO LAJM)

Kur bëhet fjalë për ngjyrat për vitin 2020, ka një debat të vërtetë në industrinë e modës. Nga njëra anë, janë ngjyrat e ndezura të guximshme dhe në anën tjetër është jeshilja me të gjitha nuancat e saj.

Kjo e fundit sipas “Who What Wear” do të jetë kryefjala për vitin 2020 dhe të gjithë duhet ta kemi në gardërobën tonë.

Nuk ka rëndësi se në çfarë keni zgjedhur ta vishni, fustan, fund, bluzë apo edhe aksesore kjo ngjyrë do të bëjë namin sidomos në pranverë.

Më lart po ju tregojmë edhe disa ide kombinimi që do ju çmendin.


Shtuar 8.01.2020 11:00