Kylie Jenner bën ndryshimin drastik në pamjë dhe të gjithë janë të mahnitur (FOTO LAJM)

Pasi luajti me look-un e saj duke u kthyer herë në bjonde e herë me flokë ngjyrë rozë, duket se Kylie Jenner ka gjetur ngjyrën ideale për flokët e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, 22-vjeçarja nuk vonoi të na tregonte look-un e ri, pas të cilit u fiksuam.

Ajo i leu flokët në një ngjyrë çokollate të hapur dhe tashmë anon më shumë nga bjondet.

Gjithashtu, ajo i shtoi flokëve disa highlights dhe kjo është pikërisht ngjyra që po bën namin këtë verë!

Diçka midis ngjyrave të errëta dhe të hapura, që e bëjnë çdo vajzë të duket cool këtë verë.

Madje, shumë ndjekës i kanë sugjeruar Kylie-t të mos ndryshojë më look, pasi kjo është padyshim ngjyra e saj.


Shtuar 1.07.2020 09:04