Klea Hutës i vjedhin faqen, publikohen pamje +18 (FOTO LAJM)

Në një kohë që rrjetet sociale janë bërë gjithnjë e më të hakerueshme, duket se pre së fundi ka rënë moderatorja Klea Huta.

Në profilin e saj në Facebook, janë postuar disa foto me pullë të kuqe, që duket se nuk kanë aspak për autore vetë Hutën.

Klea ka reagur menjëherë nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram duke infromuar fansat se faqja është hakuar dhe patjetër që nuk ndihet aspak mirë për këtë.

Në faqen e saj në Facebook, numërohen më shumë se 100 mijë ndjekës.

Për arsye etike Albeu.com nuk po i publikon pamjet +18 që janë postuar në profilin e Kleas.


Shtuar 13.02.2020 10:23