“Kështu i the dhe të parit”, Rudina i kthehet ndjekësve pas propozimit të Markut (FOTO LAJM)

Fotot e fundit të Rudinës teksa Marku e surprizoi duke i propozuar për martesë në Kapadokya të Turqisë, kanë bërë xhiron e rrjetit.

Patjetër që përtej urimeve, komplimentave dhe fjalëve të bukur qëndrojnë edhe ata që kanë diçka tjetër për të thënë.

Në këtë rat kanë qenë të shumtë komentuesit që kanë gjetur diçka me “thumb” për të ngacmuar Rudinën e cila nuk ka nguruar tu përgjigjet.

Njëri prej komentuesve i thot Rudinës: “Kështu i the edhe ati të parit”.

Duke i kujtuar si gjithmonë marrëdhëniet e mëparshme moderatores, e cila i është kthyer pa vonuar: “Nuk e mbaj mend”./albeu.com/


Shtuar 25.09.2020 10:10